EMS

EMS je metoda, která efektivně zeštíhí a vytvaruje postavu díky elektromagnetické indukci a to bez nutnosti jakékoli operace, bez bolesti a bez nutnosti další rekonvalescence.

Přístroj Elektromagnetic sliming body mashine 2022 používá vysokovýkonnou fokusovanou elektromagnetickou energii, která způsobí víc jak 30.000 kontrakcí v průběhu 30 min. Silné pulsy magnetických vln pronikají všemi svalovými vlákny, ve svalech jsou tak nepřetržitě generovány kontrakce. Pulzní generátor obklopuje svalstvo intenzivním magnetickým polem. Tento přístroj není založen na principu tepelném či chladivém, takže vám nehrozí riziko popálení, jizev nebo otoků.

Pokud se chcete zbavit nadbytečných kilogramů nebo jen vytvarovat postavu, EMS metoda je pro vás ideální volbou. Nebudete muset trávit hodiny v tělocvičně ani se držet striktních diet – stačí si na 30 minut v našem Effect studiu lehnout a my se postaráme o zbytek. Vy ležíte, avšak vaše tělo funguje, jako byste právě intenzívně cvičili! Jedná se o nejnovější technologický pokrok, který přinesl naprostou revoluci v oblasti neinvazivního tvarování těla.

Elektromagnetická simulace svalů je princip už desítky let používaný lékaři a fyzioterapeuty k posílení ochablých svalů, při rehabilitaci a rekonvalescenci. Dále se tato metoda používá již desítky let i v kosmonautice – aby kosmonautům svaly neatrofovaly při dlouhém pobytu bez gravitace. A odtud byl už jen krůček k využití EMS metody pro každého, ať už se jedná o vrcholové sportovce nebo obyčejného smrtelníka. Pomocí slabých, ale velmi častých elektromagnetických impulzů jsou svaly aktivovány stejným principem, jako je zcela přirozeně aktivuje tělo. Ale mnohem častěji, než jsme to schopni dokázat jen cvičením. Svou vůlí totiž dokážeme zpevnit a uvolnit sval přibližně jednou za sekundu, ale s pomocí EMS aplikace se sval zatáhne a uvolní 16× za sekundu! EMS metoda je naprosto bezbolestná, pouze budete mít pocit intenzivní stimulace daného svalu. Viditelný výsledek je patrný už několik dní po zákroku a během následujících několika opakování se postupně stává ještě výraznějším. Po 4 ošetřeních můžete očekávat výsledek, který lze přirovnat ke třem měsícům fitness cvičení.

Při EMS aplikaci se po dobu 30 minut střídají intervaly záběru s intervaly uvolnění, které způsobí až 30 tisíc svalových kontrakcí! Jedná se o svalové kontrakce, které daleko přesahují váš vlastní fyzický potenciál. Po EMS aplikaci bude Vašemu tělu trvat až 3-6 dní, než se úplně zregeneruje a tak po celou dobu funguje ve zvýšeném energetickém režimu, který je tolik důležitý pro spalování tuků a budování svalové hmoty. Svaly tímto způsobem posílíme mnohem rychleji a efektivněji, zvyšuje se látková výměna a aktivita enzymů a  roste spalování kalorií. Zároveň se vyplavuje endorfin, takže je zaručena dobrá nálada. Tato EMS metoda nezatěžuje zádové svalstvo, klouby ani páteř. Navíc narozdíl od běžného cvičení nezatěžuje sval kyselinou mléčnou, po aplikaci necítíte svalovou křeč, bolest svalu či únavu.Tuto metodu můžou využívat jak aktivní sportovci jako podpůrný trénink, ale i nesportující lidé nespokojení se svou postavou, nebo matky po porodu, aby posílily poškozené svalstvo. Před ani po proceduře není třeba dodržovat nic speciálního, jen je nezbytné dodržovat pravidelný pitný režim. ! Pro rychlejší efekt doporučujeme po ošetření provést  30-minutovou lymfoterapii.
Výsledek je nepřehlédnutelný: efektivní a intenzivní modelování postavy díky posílení svalové hmoty při současném odbourávání přebytečného podkožního i viscerálního tuku.

Výkonné a sportovní tělo je více než kdy jindy považováno za symbol úspěchu. Cvičení však spotřebuje často obrovské množství času a energie a v nespolední řadě i financí. Velkou výhodou EMS metody je že je neinvazivní, vysoce efektivní a časově nenáročná ...stihnete to i v pauze na oběd.

Průběh procedury:

Po dobu působení EMS metody ležíte ve svém oblečení (doporučujeme bavlněné), hlavice se nemusí nepřikládat na holé tělo.

Na tělo vám připevníme  1-4 hlavice  v délce 30ti minut. Maximální počet aplikací je 8, tzn. 4 různé partie, v délce 60 minut. Poté dochází k samotnému programu. Opakování stejné partie doporučujeme nejdříve po 3 dnech.

Partie, které se ošetřují - doporučené množství  aplikací:

  • malé bříško - 1 aplikace
  • větší bříško - 2 aplikace
  • „nadledviňáky“ - 2 aplikace
  • přední stehna - 2 aplikace
  • zadní stehna - 2 aplikace
  • paže - 2 aplikace
  • zadeček - 2 aplikace
  • boky - 2 aplikace

Je EMS cvičení bezpečné?

Ano, je. Tato metoda je po několik desetiletí úspěšně praktikována lékaři, fyzioterapeuty a chiropraktiky po celém světě.

Mají používané elektromagnetickécké impulzy vedlejší účinky?

Ne, nejsou známy žádné vedlejší účinky... Vypracované studie potvrzují kladné a blahodárné účinky pro tělo.

Musím se na cvičení nějak připravit?

V zásadě ne. Jen musíte brát vběhem aplikace vydá hodně energie, a proto se doporučuje spíše klidový režim. Záleží však i na fyzické kondici klienta...

Pomůže mi tato metoda zhubnout?

Rozhodně ano. Je nutné brát v úvahu, že tělo zprvu zpracovává tukové zásoby a přeměňuje je ve svalovou hmotu, která je těžší než tuk. To má za následek cílené formování postavy, kdy však nemusíte vážit méně. Až po prvních týdnech, kdy tuky budou redukovány, začnete sledovat úbytek nejenom na objemu, ale i na váze. Vzhledem k intenzitě EMS metody, pocítíte několik dnů po tréninku svalstvo více aktivované, což je správně. Znamená to, že v průběhu dne spalujete více kalorií.

Kdy nesmím EMS používat?

V těhotenství. Při používání kardiostimulátoru. Při akutní bakteriální či virové infekci, břišní či tříselné kýle, při diabetu, epilepsii, nádorových onemocněních, poruchách krvácivosti (hemofilie), špatné průchodnosti tepen, těžké nemoci oběhového systému, arterioskleróze v pokročilém stádiu, onemocnění jater, těžkých neurologických onemocněních.

Ošetření je pro svaly jako velmi intenzivní trénink. Ovšem vy ležíte a relaxujete. Zároveň se vyplavuje endorfin, takže je zaručena dobrá nálad. 

Ceník EMS

1 APLIKACE

1.500kč

2 APLIKACE

2.500kč

3 APLIKACE

3.000kč

4 APLIKACE

3.500kč

CHCETE SE K NÁM OBJEDNAT?

Objednejte se prosím přes náš rezervační formulář a vyberte si čas který vám vyhovuje. Společně si pak termín Vaší návštěvy odsouhlasíme.

 

Copyright © 2011-2014, Effect studio. All rights reserved.   webdesign www.wgf.cz - tvorba webových stránek