KRYOLIPOLÝZA

KRYOLIPOLÝZA - KRYOLIPOSUKCE

Kryolipolýza je založena na vědeckých základech - výzkum vědců Harvardské univerzity byl zaměřen na reakci tukové buňky na podchlazení. Tuková buňka odumírá při vystavení teplotě pod 4 °C.

Výhody kryolipolýzy:

 • neporušuje celostnost pokožky. Tzn. žádné modřiny, otoky nebo nerovnosti kůže,    - poškozena je pouze tuková buňka (ostatní tkáň zůstává nepoškozena)
 • nulová doba rekonvalescence, ihned po zákroku se vracíte k běžnému životnímu stylu
 • žádná zdravotní omezení
 • není potřeba držet žádnou speciální dietu, pitný režim ani pohybovou aktivitu

Je zákrok bolestivý?

Zákrok samotný je snadno snesitelný a pohodlný.

Bezpečnost zákroku:

Kryolipolýza je maximálně bezpečná, protože nezvyšuje hladinu cholesterolu nebo triglyceridů, což dokazují rozsáhlé klinické studie. Na základě těchto studií bezpečnosti a účinnosti je kryolipolýza certifikována nejpřísnějším kontrolním úřadem FDA (americké vládní organizace).

Působení kryolipolýzy:

Vědecké studie prokázaly, že již po první proceduře se množství podkožního tuku sníží až o 25 % a efekt dále vzrůstá v průběhu následujících měsíců. Výsledek je trvalý = dospělý organismus není schopen další buňky běžně vytvářet.

Průběh kryolipolýzy:

Tuková tkáň v ošetřované oblasti je díky speciálně konstruovanému aplikátoru efektivně zabrána tak, aby co největší její část byla chlazena. Současně speciální membrána chrání pokožku před podchlazením a působí jednotně na ošetřovanou oblast. Ochlazení a krystalizace v  tukové oblasti spustí proces apoptózy (řízené úmrtí buňky), při které tukové buňky obdrží signál, který způsobí jejich odumření. Přirozená obrany schopnost těla, tedy makrofágy - buňky přirozené imunity - následně tyto odumřelé buňky vyloučí z organismu. Poté, co jsou tukové buňky odstraněny, tuková vrstva se remodeluje a zmenšuje, protože zbylé tukové buňky mají přirozenou snahu se shlukovat zpět na těsno k sobě. Vytlačují tak prázdná místa po odumřelých buňkách a zmenšují tím tukovou vrstvu.

Partie, které se ošetřují - doporučené množství :

 • malé bříško - 1 nasátí,
 • větší bříško - 4 nasátí,
 • „nadledviňáky“ - 2 nasátí
 • vnitřní stehna - 2 nasátí
 • vnější stehna - 2 nasátí
 • paže - 2 nasátí
 • zadeček - 2 nasátí
 • boky - 2 nasátí

Zákrok je možné opakovat  na stejné lokalitě za 4 týdny.

Po ošetření:

Po ukončení kavitace doporučujeme provést  30-minutovou lymfoterapii, která napomůže odstranit odumřelé tukové byňky. Po ošetření je nezbytné dodržovat pravidelný pitný režim.

Indikace:

Určeno pro ženy a muže všech věkových kategorií (18-75 let) a všechny fototypy.

Kontraindikace:

těhotenství, onemocnění srdce včetně kardiostimulátoru, arteroskleróza a jiná cévní onemocnění či poruchy, rakovina či jiná onkologická onemocnění, epilepsie, onemocnění kůže, otevřené zranění, snížená ledvinová nebo pankreatická funkce nebo jiné onemocnění ledvin a slinivky, onemocnění jater, hyperlipidemia, hemophilia, RS, osoby citlivé nebo s alergií na chlad, Raynaudův syndrom, kryoglobulinemie, hypoproteinémie, problémy s tělesnou termoregulací, lidé užívající antikoagulanty, akutní bakteriální, virové infekce a infekce způsobené parazity. Ošetření nedoporučujeme absolvovat diabetikům.

Kryolipolýza je nechirurgická, bezbolestná liposukce zmražením. Tato metoda je zcela převratná, protože její účinky a výsledky jsou srovnatelné s klasickou liposukcí.

Ceník KRYOLIPOLÝZA

1 x 30 min Kryolipolýzy

500kč

2 x 30 min Kryolipolýzy + 30 min Lympoterapie ZDARMA

1.000kč

6 x 30 min Kryolipolýzy + 60 min Lympoterapie ZDARMA

3.000kč

12 x 30 min Kryolipolýzy + 120 min Lympoterapie ZDARMA

5.400kč

CHCETE SE K NÁM OBJEDNAT?

Objednejte se prosím přes náš rezervační formulář a vyberte si čas který vám vyhovuje. Společně si pak termín Vaší návštěvy odsouhlasíme.

 

Copyright © 2011-2014, Effect studio. All rights reserved.   webdesign www.wgf.cz - tvorba webových stránek